instagram

Instagram’dan yeni özellik

Instagram, yayınladığı yeni güncellemesi ile kullanıcıların içerikleri taslak olarak kaydetmelerine olanak tanıyor.

Ağustos ayında, kullanıcıların kendilerine gelen mesajları taslak olarak kaydetmelerini sağlayan “Save Draft” özelliğini duyuran Instagram, bu güncellemeyi yayınladı.

Kullanıcıların taslak olarak kaydettikleri içeriği geri getirebilmelerini sağlayan özellik, yayınlanan yeni güncelleme ile tüm kullanıcılara sunuluyor.

Bu uygulama ile kullanıcılar taslak kaydetme özelliğini rahatça kullanabiliyor.

Kullanıcılar yeni bir içerik oluşturmalarının ardından, içeriği yayınlamayıp “Back(Geri)” tuşuna basarak uygulama tarafından sağlanan otomatik kayıt özelliğine sahip oluyorlar.

Taslak olarak kaydettikleri içeriğe ulaşmak isteyen kullanıcılar, “Library(Kütüphane)” bölümünden kaydedilen içeriğe ulaşabiliyorlar.

İçerikler yalnızca filtreye sahip olması, bir başlık/kişi/konum ya da kullanıcı etiketine sahip olması halinde taslak olarak kaydedilebilecekler.

Kullanıcılar ayrıca değişiklik yaptıkları fotoğraf-videoları yayınlamamaları halinde taslak olarak kaydedebilecek, daha sonraki bir süreçte kayıtlı şekliyle içeriği yayınlayabilecekler.

//Above Post Banner if( empty( $get_meta["tie_hide_above"][0] ) ){ if( !empty( $get_meta["tie_banner_above"][0] ) ) echo '
' .htmlspecialchars_decode($get_meta["tie_banner_above"][0]) .'
'; else tie_banner('banner_above' , '
' , '
' ); } ?>

Bu habere de bakabilirisiniz

huseyin-avni-karslioglu

Türkiye’nin Berlin Büyükelçisi 4 ay sonra Almanya’ya döndü

Almanya Parlamentosu’nun Ermeni Soykırımı’nı tanımasının ardından Türkiye’ye geri çağırılan Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu, dört …