deniz-naki

Sur’a destek kampanyası: Deniz Naki’nin imzalı formaları satışta

103 gündür operasyonların gölgesinde yaşayan Sur halkıyla dayanışma için kampanya başlatıldı. Kampanyaya Amedsporlu futbolcu Deniz Naki de destek verdi.

Üç ayı aşkın zamandır süren sokağa çıkma yasağı nedeniyle büyük mağduriyet yaşayan Sur halkının sorunlarına çözüm bulmak için kampanya başlatıldı.

Kampanyaya Amedspor’dan da destek geldi. Kampanya kapsamında kulübün futbolcusu Deniz Naki’nin imzalı formaları satışa sunuldu.

Kişisel Facebook hesabından açıklama yapan Deniz Naki, “Sur’da yaşayanlar temel ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Sur’da yaşayan halkımıza naçizane bir katkı sunmak için tarafımdan bastırılan imzalı formalar satışa sunulmuştur,” dedi.

Naki, elde edilecek gelirin doğrudan Sur halkına aktarılacağını belirtti.

Amedsporlu Deniz Naki, Ziraat Türkiye Kupası’nda Bursaspor’la oynadıkları maçın ardından, “İnsanların ölmemesini istiyorum. Barış olsun istiyorum. Bu nedenle barış demekten başka çaremiz yok” dediği için, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 12 maç men ve 19 bin 500 lira para cezasına çarptırılmıştı.

//Above Post Banner if( empty( $get_meta["tie_hide_above"][0] ) ){ if( !empty( $get_meta["tie_banner_above"][0] ) ) echo '
' .htmlspecialchars_decode($get_meta["tie_banner_above"][0]) .'
'; else tie_banner('banner_above' , '
' , '
' ); } ?>

Bu habere de bakabilirisiniz

huseyin-avni-karslioglu

Türkiye’nin Berlin Büyükelçisi 4 ay sonra Almanya’ya döndü

Almanya Parlamentosu’nun Ermeni Soykırımı’nı tanımasının ardından Türkiye’ye geri çağırılan Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu, dört …